BULETINI TREMUJOR

DHJETOR 2013 - MARS 2014

SHTATOR - NĖNTOR 2013

QERSHOR - GUSHT 2013

Eseja fituese

 
 
Publikime
 
 
 
 
 
 
Kalendari i aktiviteteve
Prill 2019
MaEnPrShDi
 1  2  3  4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
 22  23  24  25  26  27  28
 29  30
 
 
 
 
Aktivitet e Demokracisė nė Veprim

:: Shtype shkrimin ::

23 gusht 2013

DnV edukon votuesit jashtė KosovėsGusht 2013 -Fushata qė ka pėr qėllim tė informoj votuesit jashtė shtetit ka filluar mė 22 gusht. DnV ka vendosur 2 tavolina informuese nė aeroportin e Prishtinės dhe nė kalimin kufitar nė Merdare, duke shpėrndarė broshura pėr votuesit jashtė shtetit, derisa ata udhėtonin jashtė Kosovės. Pėr mė shumė, njė banerė nė internet nė njė ndėr portalet mė tė vizituara Telegrafi ėshtė vendosur pėr tė informuar kėtė grup tė votuesve. Fushata synon tė rrisė pjesėmarrjen e votuesve nė zgjedhjet e nėntorit.